Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські снайпери розпочали масштабне полювання на українських офіцерів у зоні АТО

Загарбники мають потужні гвинтівки, котрі пробивають укріплення армійців.

Кілька снайперських груп з’явилися на боці бойовиків у приазовському регіоні Донеччини. Вони раптово б’ють по українських військових і при цьому вицілюють офіцерів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Очевидці розповідають про несподівані постріли кулями, що пробивають мішки та легкі укріплення, через що бійці не можуть почуватися в безпеці на власних позиціях. В одному з випадків кулю зупинив шолом, тож вона не стала смертоносною.

ВідеоНа Приазов'ї ворожі снайпери відстрілюють офіцерів на передових українських позиціях

Стріляють переважно на ділянці від Павлополя до Водяного. «Кажуть, приїхала група якась із 15 снайперів. За офіцерами», - каже один із учасників АТО. Росіяни полюють цілеспрямовано на українських офіцерів, і деяким навіть погрожували через радіоефір. Військові кажуть про особливий почерк: спочатку зазвичай стріляє ворожий кулемет, а у паузах цілить снайпер бойовиків.

І камери ОБСЄ нічого не фіксують, переконують військові. «Я до цього служив у морській піхоті у Водяному – в нас також камера не фіксувала їх обстріли, і тут також не фіксує. Камера починає фіксувати, коли ми починаємо із стрілецької зброї відповідати», - запевняє боєць із позивним «Ірбіс».

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції