Російські телевізійники з'їхалися до "ДНР": можливі провокації — Тимчук

Дата публікації
Перегляди
1724
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російські телевізійники з'їхалися до "ДНР": можливі провокації — Тимчук

Фото: Getty Images

Окремі групи поселилися в готелі Єнакієвого "Салют".

Українська сторона зафіксувала появу кількох знімальних груп російського телебачення в самопроголошеній "ДНР".

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook нардеп Дмитро Тимчук.

"У "ДНР" зафіксовано появу цілої низки знімальних груп російського ТБ (наприклад, до готелю "Салют" в Єнакієвому (пр. Леніна, 92) заселилася знімальна група російського дезінформаційно-пропагандистського телеканалу "Звєзда")", — написав Тимчук.

Він також припустив, що знімальні групи російських телеканалів з'їхалися не просто так: у "ДНР" можливі провокації.

"Судячи з того, як пильно керівництво бойовиків останнім часом вивчає ситуацію в районі Горлівки з частими візитами в цей р-н "представників командування", цілком можливо, що черговий витік ескалації бойових дій із боку російсько-терористичних військ відбудеться в цьому районі", — пояснив нардеп.

Також Тимчук додав, що на середу, 31 серпня, в "ДНР" за наказом російських "кураторів" запланували акцію "Вони не почують шкільного дзвоника" пам'яті "дітей Донбасу, загиблих внаслідок обстрілів української армії". 

Нагадаємо, нещодавно українець із паспортом "ДНР" намагався виїхати на окуповану територію Донбасу. На лінії розмежування українські прикордонники затримали водія, в машині якого знайшли паспорт так званої "ДНР", виданий у червні нинішнього року громадянину двохтисячного року народження.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1724
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація