Сили АТО борються за Вуглегірськ, під обстрілом бойовиків загинули 7 мирних жителів

Дата публікації
Сили АТО борються за Вуглегірськ, під обстрілом бойовиків загинули 7 мирних жителів

Українські військові не здають Вуглегірськ / Reuters

Найбільш важка ситуація на лінії фронту зберігається у Вуглегірську і Дебальцевому.

У п'ятницю, 30 січня, надходить суперечлива інформація щодо боїв за Вуглегірськ (місто неподалік від Дебальцевого), які активізувалися кілька днів тому.

Так, комбат "Донбасу" Семен Семенченко заявив, що Вуглегірськ знаходиться під контролем терористів, однак радник глави МВС Антон Геращенко повідомив про те, що українські військові контролюють місто, а бої йдуть на околицях.

При цьому, як повідомила ТСН.ua прес-офіцер ГУ МВС у Донецькій області Вікторія Гуц, українські військові все ще боряться за Вуглегірськ, який бойовики обстрілюють. На даний момент по місту проходить лінія фронту, як і за Дебальцевому, Мар'їнці та деяких селищ Артемівського району.

Також є інформація про загиблих серед мирного населення.

"За минулу добу, станом на 12:00, сім вбитих і 10 поранених серед мирного населення - у Вуглегірську, Дебальцевому, Мар'їнці та селищі в Артемівському районі. Це дорослі люди, дітей серед них немає. Громадяни загинули внаслідок прямих влучень снарядів у житлові приватні будинки і на вулиці", - розповіла Вікторія Гуц.

Вона додала, що з вище вказаними населеними пунктами складно тримати зв'язок через перебої. Також у них порушена вся інфраструктура. Дуже важка ситуація залишається і з житловим господарством, зокрема проблеми з подачею електроенергії, води та опалення.

Найбільш важка ситуація зберігається у Вуглегірську і Дебальцевому, за які йдуть жорстокі бої.

Нагадаємо, що у п'ятницю заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області Ілля Ківа повідомив, що сили АТО контролюють Дебальцеве, а у Вуглегірську тривають бої.

Наступна публікація