Терорист "ДНР" розстріляв дитину і її батька у Торезі

За деякими даними, хлопчика бандит зґвалтував.

Терорист із угруповання "ДНР" убив маленького хлопчика та його батька в окупованому Торезі. 28-річний бойовик застрелив своїх жертв, у яких не було зброї, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Факт злочину підтвердили в керівництві "ДНР". За попередньою версією, чоловік підійшов до батька з сином, щоб спитати, де він знаходиться. Поки батько показував дорогу, бойовик дістав зброю та вистрелив у чоловіка, а згодом застрелив і дитину.

Журналіст Денис Казанський викладає дещо іншу версію подій. Його джерело стверджує, що бойовик перед вбивством зґвалтував дитину. На крики хлопчика вибіг його батько – і вже тоді бандит убив обох. Бойовика заарештували. За скоєне йому на окупованій території Донецької області загрожує смертна кара.

Напередодні в тому ж Торезі на урочистій шкільній лінійці ввімкнули Гімн УкраїниУ зв'язку з цим, 5 вересня в місті мають провести збори, аби знайти винних.

У Торезі бойовик "ДНР" вбив шестикласника та його батька

В Торезі 28-річний бойовик застрелив чоловіка та його неповнолітнього сина. Як повідомляє офіційний сайт так званої "Донецької Народної Республіки" чоловік підійшов до батька з сином, щоб спитати своє місцеперебування. Поки батько показував дорогу бойовик дістав зброю та вистрелив у чоловіка. Згодом застрелив й дитину. Бойовика заарештували.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: