Терористи "ДНР" сподіваються, що всупереч блокаді їх прогодує Крим

Терористи "ДНР" сподіваються, що всупереч блокаді їх прогодує Крим

Фото: УНІАН

Їхній ватажок вже почав перемовини щодо поставок кримського вина.

Ватажок терористичної організації "ДНР" Олександр Захарченко розраховує, що продукти на східні окуповані території України буде постачати анексований Росією Крим. Про це повідомляє "Ріа Новини".

"Упевнений, що скоро фрукти і овочі з Криму з'являться на прилавках Донецької народної республіки", - виразив надію терорист.

"Наші винороби вже зараз домовляються про постачання вашого вина." - заявив Захарченко.

Нагадаємо, 15 березня на екстренному засіданні РНБО було ухвалене рішення про припинення торгівлі з окупованими територіями Луганської та Донецької областей. Водночас рішення не стосується тих підприємств, які перебувають під юрисдикцією України і платять податки до бюджету. 

Вже наступного дня, президент України Петро Порошенко підписав відповідний указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України". 

Такі дії пов'язані із суттєвим загостренням безпекової ситуації в районі проведення АТО, насильницьким захопленням українських підприємств, зростанням загроз економічній і енергетичній безпеці та ескалацією агресії з боку Росії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація