ТСН відвідала передову позицію, де війна не припиняється навіть у свята

Військові не просто впевнено тримаються, а й відвойовують у ворога свою землю.

Селище Луганське перебуває під постійним обстрілом ворога. Про перемир'я тут не чули ні на Великдень, ні до нього, ані сьогодні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українські позиції тут оточені терористами з трьох сторін. Попри це, оборонці навіть потроху просуваються вперед, відвойовуючи клаптик за клаптиком українську землю.

Свою стежку хлопці називаюь дорогою життя. Рухатися нею треба швидко, бо терористи тут бачать усіх. Але швидко не виходить, тому що погодні умови такі, що все поразмивало.

Обабіч стежки трава всіяна вирвами від гранатометів та вогів. Тому розслаблятися тут не можна, адже сепаратисти з трьох боків. На деяких ділянках відстань не більше 500 метрів.

"Ця ніч, як завжди у нас. Тільки заходить сонце – починається бій. Обстріл, перестрілка. Півночі була у нас війна, так би мовити", - розповідають вояки.

Ці позиції 54-та бригада зайняла два місяці тому. Відтоді жодного дня не минуло без обстрілів. Стріляли навіть під час запису інтерв'ю. "Будь ласка. Оце таке в нас перемир'я", - коментують військові.

Бійці 54-ї розповідають, що нещодавно ворожий БМП своїм пострілом накрив бліндаж. Мовляв, терористи не можуть пробачити українським бійцям те, що 54-та відбила майже десять кілометрів української землі.

"Щоб захиститися з тилу, щоб не зайшли, ми зробили по лівому флангу свої позиції. Тепер ніхто не підійде", - пояснюють бійці.

Терористам український прапор дуже добре видно – вони регулярно в нього цілять. Їхні прапори військові теж бачать – тільки не розуміють, чиї вони.

"Висять якісь, не поймеш. Махновські якісь. Незрозуміло, що там висить", - зізнаються солдати ЗСУ.

ВідеоСелище Луганське перебуває під постійним обстрілом ворога

Боєць із позивним "КВН" демонструє свіжі сліди нещодавного обстрілу. "Кулемет. От бачити подряпини – зрикошетило. Тут можна кулю чекати з будь-якого боку і в будь-який час", - пояснив він.

"КВН" – будівельник із Київщини. Коли його мобілізували, і думки не виникло ухилитись. "Я по погребах, як деякі, не ховався. Досі батьки їсти носять хлопцям. Не можуть вилізти, блін", - каже він.

Військові чекають на ніч та нові обстріли з боку терористів. Вони не бояться. Єдине, чого хочуть, щоби керівництво частіше давало "плюс" на запит про вогонь у відповідь.

Як уже повідомлялося, в районі Луганського українських захисників обстрілював ворожий снайпер. Загалом за добу в зоні АТО було зафіксовано сім обстрілів.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: