Тука відзвітував про початок будівництва "Стіни" з Росією

Зведення кордону з агресором можуть завершити до 2018 року.

На Луганщині розпочалися роботи з інженерно-технічного облаштування україно-російського держкордону.

Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Роботи вже почалися. Уже прибули бригади геологів, геодезистів, зараз ідуть роботи з дослідження ґрунту, підготовчі роботи до технічного завдання. Працюють дві потужні групи, які рухаються уздовж кордону одна назустріч інший", – заявив він.

Тука також повідомив, що попри попередження, дві ділянки місцеві фермери засіяли житом.

На його думку, якщо буде нормальна процедура фінансування, то абсолютно реально побудувати всі заплановані об'єкти до 2018 року.

Проект позначення лінії україно-російського, який був ухвалений 19 листопада 2014 року, передбачає спорудження траншей, ровів, а також спеціальних об'єктів. Спочатку проект називався "Стіна". Пізніше ініціатива з облаштування кордону з Росією отримала назву "Європейський вал". У серпні 2015 року в Державній прикордонній службі України заявили про завершення підготовки до односторонньої демаркації кордону з Росією.

Нагадаємо, що 29 квітня, уряд призначив колишнього главу Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туку заступником міністра з окупованих територій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: