Турчинов поставив завдання військовим – метр за метром просуватися на схід

За словами секретаря РНБО, в України немає іншої альтернативи, окрім як перемагати.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, який 14 квітня 2014 року, будучи в. о. президента України, підписав указ про початок антитерористичної операції на сході країни, заявляє, що зробив би все аналогічним чином, знаючи зараз про результати, розповів він в інтерв'ю BBC.

"Я дуже багато разів аналізував ситуацію, прокручував ті події в голові ще і ще раз, думаючи, що ще можна зробити. Я не знаю. Мабуть, я пройшов цей шлях знову. Тому що можна зробити дуже багато, коли у тебе є відповідні інструменти. Коли у тебе є полки, ти можеш бути полководцем. А коли у тебе нічого немає, а є лише величезна відповідальність, то варіантів не так багато", – сказав він, відповідаючи на запитання про те, вчинив би він інакше, знаючи про результати рішень, прийнятих навесні 2014 року.

Прогнозуючи завершення АТО, секретар РНБО додав: "У нас немає іншої альтернативи, окрім як перемагати. Минулий рік був першим, коли ми не здали жодного метра землі, а навпаки - отримали десятки кілометрів. Тому я вважаю, що наше завдання – метр за метром, кілометр за кілометром, мінімізуючи втрати, просуватися на схід. Головне – не проскочити кордон (сміється)".

Нагадаємо, з початку нинішнього року в зоні АТО загинули 69 військовослужбовців Збройних сил України.

При цьому понад 420 отримали поранення. Такі цифри назвав Петро Порошенко, передає прес-служба президента України. Він також повідомив, що загалом за час АТО загинуло 2652 українських військовослужбовців різних силових структур.

Залиште свій коментар