Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Генштабі відкинули можливість масштабного наступу Росії на Донбасі

Хоча на сході України відбувається активізація переміщення ворожих солдатів.

На сході України спостерігається активізація переміщення російських військ, але передумов для масштабного наступу немає.

Про це заявив у Брюсселі начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко, передає "Укрінформ".

"На сьогоднішній день не спостерігається створення якихось потужних ударних угруповань на якихось окремих напрямках", – сказав він.

"Дійсно, здійснюється переміщення техніки та озброєння – через те, що ділянка українсько-російського кордону не контролюється, допуск місії ОБСЄ на сьогодні російською стороною і відповідними незаконними утвореннями бойкотується. Тому така можливість – перекидання техніки та озброєння і особового складу є реальною", - наголосив начальник Генштабу ЗСУ.

Муженко розповів, що у штаб-квартирі НАТО поінформував своїх колег в Альянсі про сценарії розвитку безпекової ситуації в Україні.

"Не йшлося лише про Донбас. Розглядалося ширше коло питань і більш широкий спектр військових загроз відносно України", – зазначив він.

Нагадаємо, минулої доби бойовики 17 разів обстрілювали позиції ЗС України. Найбільше обстрілів зафіксовано на Маріупольському напрямку, не спокійно було й у передмісті Донецька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції