У Мінську планують обговорити звільнення заручників до Нового року - Геращенко

На зустрічі буде обговорюватися питання про блокування бойовиками КПВВ "Золоте".

7 грудня на зустрічі всіх чотирьох підгруп і контактної групи в Мінську українська сторона порушить питання демілітаризації Дебальцеве і звільнення заручників.

Про це повідомила представник України в гуманітарній групі на мінських переговорах Ірина Геращенко на власній сторінці в Facebook.

"Для української сторони дуже важливо, щоб ключовими темами міністерської зустрічі були саме безпеку і гуманітарний аспект. Вважаємо, що питання звільнення заручників до новорічних свят має стати ключовим завданням для мінських груп. Л. Кучма ще раз підкреслив, що з ініціативи української сторони питання звільнення заручників буде заслухано на ТКГ 7 грудня як пріоритетне", - написала вона.

"Також на зустрічі в Мінську українська сторона буде піднімати питання демілітаризації Дебальцеве - ця тема була важливою і на міністерській зустрічі", - зазначила Геращенко.

Крім того, на зустрічі буде обговорюватися питання про блокування бойовиками КПВВ "Золоте".

Раніше Геращенко підкреслила, що тільки спільними зусиллями президента, СБУ і парламенту, і за підтримки міжнародного співтовариства недавно вдалося звільнити Володимира Жемчугова і представника ООН Юрія Супруна.

Також Геращенко зазначила, що для України зараз є ключовими проекти, спрямовані на відновлення інфраструктури Донбасу, соціальну допомогу потерпілим від російської агресії і зміцнення миру на сході країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: