У Попасній відбувся потужний бій: є загиблі

У Попасній відбувся потужний бій: є загиблі

Окупанити використовували 152-й калібр.

У районі Попасної вдень тривав потужний бій, загинули двоє наших захисників. В окоп влучив 120-міліметровий снаряд,  йдеться у випуску ТСН.19.30.

Бій розпочався опівдні і тривав кілька годин. Після закінчення на позиції, де загинули військові, знайшли не тільки 120-міліметрового, а й 152 калібру. На позицію впало чотири снаряди.

Відео Загострення на фронті: у районі Попасної відбувся потужний бій

Загинули двоє наших захисників. Очевидці кажуть, в місце в окопі, де вони перебували, влучив 120-міліметровий снаряд. Журналістка зараз перебуває в Попасній і знає подробиці. Наскільки небезпечною зараз є ситуація – у сюжеті.  

Загострення на фронті: у районі Попасної відбувся потужний бій

"Працював їхній безпілотник. Працював на відстані трохи вище тисячі метрів над нашими позиціями. Швидше за все саме він коригував ведення вогню", - каже командир батальйону Донбас В'ячеслав Власенко.

Загинув боєць із позивним "Дєд" і жінка-воїн Яна Червона з позивним "Відьма". Але, поки їх не дістали з-під завалів, констатувати саме їхню смерть не можна. Військова брала участь у Майдані в Харкові, була волонтером, служила в батальйоні "Айдар", а з 2016 року - в батальйоні "Донбас". У кулеметниці залишилися син і донька.

В одній розмові з ТСН вона розказувала, що найбільше її втомлює очікування на перемогу, бо не знаєш, коли це буде і чи доживеш до цього.

Військові цього обстрілу очікували, бо під час виборів було переважно спокійно. Ділянка, куди прилетіло озброєння 152 калібру, тиха, адже тут давно не було такого бою. Бійці кажуть, що поблизу кордону з'явилися танки, БТР і збільшилася кількість живої сили.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів