Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У штабі АТО розповіли про масштабні чистки в лавах "ДНР"

Ватажки найманців не можуть знайти спільну мову один з одним.

У лавах бойовиків на Донбасі розпочалися масштабні чистки.

Про це у неділю вранці, 3 січня, інформує на своїй Facebook-сторінці прес-центр АТО.

За даними штабу, на виконання рішень наради так званої МДБ "ДНР" у самопроголошеній республіці розпочалися заходи "зачистки" деяких підрозділів. Наприклад, у Докучаєвськ прибули невідомі підрозділи спецпризначення, щоб налагодити "дисципліну" в бандах "Спарта" та "Сомалі". 

Крім того, у штабі зазначають, що у перелік "незручних" підрозділів "ДНР" потрапили також "Призрак", "Дрьомов", група "Троя" та "Чебурашка".

За інформацією, отриманою від джерела, близького до командира "Чебурашки", який дислокується в Новоазовському районі, командир їхнього батальйону (позивний – "Веселий") усунений від посади у зв'язку з конфліктом з командиром 9 омсп (позивний – "Утес", громадянин РФ), який нещодавно був призначений на цю посаду. Причина особистісного конфлікту, не виключено, пов'язана з намаганням взяти під особистий контроль незаконне перевезення товарів в зоні відповідальності та самочинством (спроба захопити цим батальйоном Комінтернового 22 грудня 2015 року)", - пояснили в штабі.

 

Кадрові "чистки" в лавах проросійських бандформувань набирають обертівНа виконання рішень наради так званої МДБ "ДНР",...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 2 січня 2016 р.

Згодом, продовжують військові, суперечка привела до замаху на вбивство "Веселого", який провалися 31 грудня, коли спрацювала вибухівка на шляху авто "комбата".

Слід зазначити, що "Веселий" був людиною ватажка "ДНР" Захарченка. Не виключено, що він приїжджав до Комінтернового саме для владнання ситуації, але, як виявилося, марно - рішення за нього прийняв ватажок банди 1 АК.

Нагадаємо, напередодні у штабі АТО розповіли про появу невідомих банд на Донбасі та жахливий "бізнес" бойовиків. За інформацією місцевих мешканців, найманці, які дислокуються в районі Озеряновки Донецкої області, викрадають молодих жінок (здебільшого віком 25-26 років), щоб продавати дівчат за кордон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції