Україна посилила правила перетину лінії зіткнення в зоні АТО

Дата публікації
Перегляди
3098
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна посилила правила перетину лінії зіткнення в зоні АТО

Лінія дотику закрита для товарів гуманітарної значення. / Фото: InfoResist

Перевезення товарів стає складніше, але спрощено проїзд звичайних людей.

Українська влада посилила правила перетину лінії зіткнення і перевезення товарів на окуповані території Донецької і Луганської областей. Оновлений порядок опублікований на сайті Служби безпеки України.

В документі йдеться, що перевезення всіх товарів, крім гуманітарної допомоги, дозволяється лише залізничним транспортом. Крім того, заборонено перевезення алкогольних і тютюнових виробів, палива (бензину і газу), а перевезення продуктів харчування і медикаментів можливе тільки у вигляді гуманітарної допомоги.

Оновленими правилами забороняється перетин лінії зіткнення громадським пасажирським транспортом, за винятком нерегулярних перевезень для окремих організованих груп людей (біженців, дітей для оздоровлення та відпочинку та ін) з відповідним дозволом.

У той же час спрощені правила перетину лінії дотику для фізичних осіб. Людина, яку змусили або яка самостійно покинуласвоє місце проживання перетинає лінію дотику за рішенням керівника координаційного центру без отримання дозволу.

У разі загрози життю та здоров'ю людини для перетину лінії дотику дозвіл не потрібен.

Діти, які народилися в 1998 році і пізніше, і не змогли отримати паспорт громадянина України, перетинають лінію дотику за умови подання копії або оригіналу свідоцтва про народження або іншого документа, що підтверджує особу. З дитиною має бути людина, яка її супроводжує.

Також визначено порядок перетину лінії зіткнення дітьми, які народилися на окупованій території після початку проведення АТО і, відповідно, не мають свідоцтва про народження. Згідно з порядком, люди, у супроводі яких дитина покидає окуповану територію, повинні пред'явити паспорт і дозвіл (пропуск).

Нагадаємо, Порошенко пояснив, коли відновить вільне пересування через лінію зіткнення на Донбасі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3098
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація