Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН назвали кількість жертв серед дітей від розривів мін на Донбасі

У зв'язку з тривалими бойовими діями діти потребують психологічної допомоги.

Від початку бойових дій на Донбасі понад 172 тисячі дітей загинули або отримали поранення через розриви мін. І ще близько 430 тисяч дітей живуть безпосередньо поблизу лінії зіткнення.

Про це йдеться в доповіді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

За даними організації, у Красногорівці внаслідок тривалих обстрілів чимало будівель зазнали суттєвих пошкоджень або вщент зруйновані. Через пошкоджені важливі об'єкти інфраструктури деякі житлові помешкання були відрізані від води і електрики. У той час як прилеглі селища засіяні мінами і боєприпасами.

"Цей регіон залишається одним з найзамінованіших у світі. За цих обставин не дивно, що діти можуть грати з чимось небезпечним", - сказано в документі.

Місцеві кажуть, що осколки від вибухівки, деякі снаряди знаходили навіть на території саду. Зафіксовано випадки, коли декілька років тому діти знаходили просто посеред вулиці небезпечні предмети, які згодом вибухали у їхніх руках.

Як наголошується, ЮНІСЕФ продовжує працювати з партнерами у східній Україні для надання консультативної, психосоціальної підтримки. Фахівці й надалі інформують про мінну небезпеку населення, зокрема дітей. 

"Але для багатьох дітей, для яких обстріли і стрілянина в школах залишаються повсякденною реальністю, навіть відвідування уроків може бути надзвичайно небезпечним і травмуючим досвідом", - кажуть в Дитячому фонді ООН.

Нагадаємо, раніше в Управління верховного комісара ООН із прав людини повідомили, що внаслідок бойових дій на Донбасі з березня 2014-го року до 31 жовтня 2019-го року загинули або отримали поранення  від 41 до 44 тисяч людей 

Залиште свій коментар

Вибір редакції