Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вертеп у гарячих точках. Бійці АТО привітали з Різдвом своїх побратимів

Колядки на передовій співали, але доволі стримано. Військові не розслабляються навіть на Різдво.

Вертепи у зоні АТО були дещо стриманіші, ніж у мирній Україні, втім свято військові своїм же товаришам таки влаштували, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Щоб привітати хлопців, вояки-колядники готувались тиждень. Написали сценарій, зробили Віфлеємську зірку, під якою майорів синьо-жовтий стяг.

Загалом колядників було шестеро – два пастухи, три мудреця, які розносять звістку по світу, та янгол, який ту звістку приніс.

ВідеоНа передовій залунали українські колядки

Вертепи були дещо стриманіші, ніж на мирний Україні, але свято військові своїм же товаришам таки влаштували. Співали з саморобними костюмами , невеличким складом , але канонів дотримались. На крайньому опорнику співають дещо стриманіше, адже одне вухо на колядки, інше – чути рухи ворога.

На передовій залунали українські колядки

Сценарій адаптували під зону АТО. Він дуже короткий і щільний. Програма була розрахована рівно на 5 хвилин, щоб і бійців від справ не відволікати, і встигнути об’їздити всі опорні пункти.

У костюмах колядників був армійський мінімалізм. Корону мудреця зробили із матеріалу парабар’єр, який використовують в окопах. Але про костюми довелося забути, коли приїхали на лінію зіткнення – там колядників перевдягли в екіпіровку.

На крайньому опорнику співали дещо стриманіше, адже одне вухо на колядки, інше – чути рухи ворога. До перемир’я тут були поранені, тож військові не розслабляються.

Як повідомлялося раніше, Різдво стало першим днем з початку року, який минув без обстрілів на передовій.

Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції