Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захоплених у полон українських військових використали у пропагандистських відео

Командування бригади запевняє, що на бійців чиниться тиск.

Командування 14-ї окремої механізованої бригади отримало підтвердження того, що двоє зниклих військових перебувають у полоні бойовиків. Про це йдеться на сторінці бригади у Facebook.

Зазначається, що про зниклих нічого не було відомо впродовж тижня і протягом цього часу, найімовірніше, на них чинився психологічний і ймовірно фізичний тиск. За тиждень бойовики почали викладати відео з полоненими, на яких вони роблять пропагандистські заяви.

"Наразі вони, згідно з інформацією, яку оприлюднюють ЗМІ однієї з псевдореспублік, живі – і це найважливіше, однак перебувають у ворожому полоні. І безсовісно використовуються окупантом для створення проросійської пропаганди. Дешеві зрежисовані ворожі телесюжети та так званий брифінг чітко свідчить, що на військовослужбовців ЗСУ чиниться сильний психологічний, і не виключено, фізичний тиск. Перебуваючи під ним, полонені розповідають неправду про Збройні сили України загалом і бригаду зокрема", - йдеться у заяві.

Командування бригади робить усе можливе для визволення військовослужбовців із полону. 

26 травня двох наших військовослужбовців під час їхнього висування до передового спостережного посту було підло...

Опубліковано 14 окрема механізована бригада, прес-служба 3 червня 2018 р.

Командування не повідомило імен полонених. Тим часом на сепаратистських сайтах розповсюджують численні відео з чоловіками, яких називають бійцями 14-ї бригади - Юрієм Євтушком та Яковом Веремейчиком.

Зазначимо, що військові зникли 26 травня. Тоді на сторінці 14-ї бригади зазначалось, що вони "самовільно покинули військову частину". Цей допис більше недоступний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції