Експерти склали топрейтинг надійних кросоверів до 5 років

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спиралися на думку 18 тисяч автомобілістів.

Експерти британського видання "Whatcar" склали рейтинг топ-5 надійних кросоверів до п'яти років.

Зазначається, що дослідження включало опитування серед більш ніж 18 тисяч автомобілістів. До уваги бралися брали і те, наскільки швидкий і доступний за ціною ремонт виконується для залучених в роботу представників SUV-сегмента.

Першість виборов Kia Soul, більшість власників якого задоволені надійністю транспортного засобу. Рейтинг для версій, випущених від 2014 до 2019 роки, досягає 100%.

Друга позиція за Toyota RAV4, які мають 99,5% надійності від автовласників. Лише у 3% виникали проблеми з електрикою, але їх стрімко усунули в межах гарантійного обслуговування.

Топ-3 замикає Mini Countryman з результатом 99,1%. За 5 років експлуатації серйозні проблеми виникали лише у 5% респондентів, а менш значні поломки найчастіше стосувалися електрики.

Четвертою в рейтингу названа Honda CR-V, що має 98,7% надійності. Разом із цим бензинові варіанти за цим параметром обходять дизельні.

У першій п'ятірці знайшлося місце для Kia Sportage з 98,6%. Цей автомобіль визнаний найнадійнішим серед сімейних моделей сегмента кросоверів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції