Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Електрокар Toyota з'явитися в Європі 2021 року

Покупцям варто очікувати позашляховика на електриці.

Компанія Toyota планує випустити 2021 року свій перший електрокар для Європи.

Повністю пересадити на електрику планують позашляховик або фургон, пише AutoNews з посиланням на слова генерального директора Toyota Europe Йохана ван Зіла.

Раніше компанія опиралася продажу електромобілів у регіоні, посилаючись на відсутність рентабельності порівняно з сильною лінією продажів гібридів. Toyota навіть встигла зняти скандальну рекламу свого гібрида Corolla і потрапити під шквал критики.

В японській марці розраховують, що 2019 року автомобілі зі змішаною силовою установкою все ж вибере 50% покупців. Вже до 2021 року цей показник має зрости до 60%.

Оскільки масовий ринок, ймовірно, захоплять гібриди, то у Toyota планують відокремити електрокари у дорожчий сегмент.

Варто зазначити, що перший автомобіль, який працює на електриці вже готовий. Його продажі почнуться 2020 року у Китаї і це модель C-HR. За непідтвердженими даними, саме це авто може потрапити з часом і до Європи.

Цікаво, що хоч і Toyota не дуже поспішає з розширенням своєї повністю електричної лінійки, компанія планує створити місячний всюдихід. Так, марка спільно з Японським агентством аерокосмічних досліджень планує почати розробки свого марсохода в 2030 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції