Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фотограф Штепа, який переміг Богуслаєва, займеться у Раді проблемами "євробляхерів"

Хлопець уже підготував кілька законопроєктів, які стосуються розмитнення авто та стану доріг.

Весільний фотограф Сергій Штепа, який переміг на виборах у Запоріжжі керівника "Мотор Січі" В’ячеслава Богуслаєва, планує зайнятись у Верховній Раді проблемами розмитнення авто та "євроблях".

Про це хлопець розповів в інтервю виданню "Главком".

Зазначається, що Штепа балотувався від партії "Слуга Народу" і попередньо підготував кілька важливих законопроєктів. Проєкти дозволили потрапити йому до команди президента та взяти участь в політичних перегонах.

Тепер він планує працювати в комітеті транспорту або в комітеті культури. Саме автомобільних проблем стосувались його законопроєкти. Вони повинні вирішити проблеми розмитнення автомобілів, а також посилити відповідальність органів влади за технічний стан доріг.

Штепа також додав, що опоненти намагались показати його як неосвіченого фотографа, який уміє тільки на клавішу натискати, Насправді ж він закінчив Запорізький Національний університет за фахом "видавнича справа та редагування". Крім того, він сам підготував проєкти законів.

Також Штепа зазначив, що йде до парламенту не для того, щоб заробляти гроші, а для того, щоб щось змінити у країні. Він зазначив, що давно міг поїхати до Європи та заробляти гроші там, але хоче жити в Україні.

Раніше Разумков розповів своє бачення співпраці Верховної Ради і уряду. За його словами, раніше під час години запитань до уряду депутати вели неконструктивне спілкування і більшою мірою "хайпували".

Залиште свій коментар

Вибір редакції