Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Mercedes розгорне випробування безпілотника під боком в Apple

Безпілотник Mercedes будуть випробовувати у Кремнієвій долині.

У другій половині 2019 року компанії Daimler і Bosch запустять безпілотний Mercedes-Benz S-Class, який буде їздити у самому серці  Кремнієвої долини – місті Сан-Хосе.

Самохідний седан буде курсувати всього у декількох кілометрах від конкурентів – Apple і Alphabet, пише MotorAuthority.

У Mercedes-Daimler зазначають, що автомобіль буде їздити за конкретним маршрутом, від центру Сан-Хосе на північ у бік Сан-Франциско, до активного кварталу Сан-Карлос. При цьому, безпілотник не буде працювати як звичайне таксі. Тобто його послугами зможе скористатися обмежена кількість людей, які отримають спеціальний додаток на телефон для замовлення поїздки.

Безпілотник Mercedes-Daimler_2
motorauthority.com

Поки що, компанії планують запустити тільки один безпілотник, але не виключають, що їх може бути більше.

У Daimler і Bosch є команди, які працюють разом над складним програмним забезпеченням для управління безпілотниками, а диск Nvidia Drive Pegasus обраний для забезпечення обчислювальної потужності.

Daimler відповідає за інтеграцію програмного забезпечення і обладнання в автомобілі, а також надання прототипів і засобів тестування. У свою чергу Bosch доручено конторолювати і покращувати датчики, виконавчі механізми і блоки управління.

Варто відзначити, що безпілотник Mercedes-Benz S-Class буде обладнаний самохідної системою 4 рівня. У той же час компанії вже не перший рік працюють над безпілотником 5 рівня, який все ще не готовий. Повідомляється, що під час тестів в салоні буде знаходитися водій на випадок екстрених ситуацій.

Раніше повідомлялося, що китайський конкурент Google презентував безпілотний мікроавтобус. Разом з безпілотником презентували спеціальну зупинку.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції