Спецслужби Америки попередили виробників електрокарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автокомпаніям радять берегтися від співпраці з Китаєм.

Спецслужби США попередили американських виробників електрокарів, що китайські партнери можуть красти у них розробки.

Про це повідомляє Carscoops з посиланням на слова директора ФБР Крістофера Рея.

Він заявив, що уряд Китаю "веде боротьбу поколінь, щоб перевершити нашу країну в економічному і технологічному лідерстві".

Глава ФБР додав, що вони можуть запозичувати технології не на законній підставі, а швидше красти, щоб протоптати "власний шлях економічними сходами за наш рахунок".

"Ми бачимо, як китайські компанії крадуть американську інтелектуальну власність, щоб уникнути жорсткої боротьби за інновації, а потім використовують її, щоб конкурувати з тими ж виробниками, яких вони переслідують, - фактично, обманюючи двічі", - сказав Рей.

Він додав, що для крадіжки інновацій китайці використовують кібер-вторгнення, корпоративне шпигунство та просто за можливості крадуть дослідження.

Директор бюро підсумував, що наразі ФБР проводить близько тисячі розслідувань щодо спроб Китаю викрасти американські технології.

Нагадаємо, що Tesla запустила Gigafactory в Китаї, незважаючи на коронавірус. Американська марка одна з перших відновила роботу свого заводу.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції