Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
SsangYong анонсує появу гібридного кросовера

Нове покоління Korando з'явиться в комбінації з гібридним двигуном та електромотором.

Під час тестових випробувань на дорогах було помічено нове покоління SsangYong Korando і представники компанії відзначають, що розглядають можливість установки в нього дизельно-електричної установки і навіть повністю електричної.

Новинка повинна з'явиться на ринку до 2019 року і буде конкурувати з Nissan Qashqai. В першу чергу він вийде з бензиновими і дизельними агрегатами, і тільки до 2020 року може з'явиться екологічна версія.

Британський представник бренду SsangYong Нік Лейрд зазначив, що електрична версія збереже свої позашляхові здібності. У перспективі вона буде мати запас ходу в 450 км при батареї 61,5 кВт і потужністю 188 к.с. Раніше зазначалося, що електромобілі компанії будуть побудовані за принципом концепту e-SIV.

SsangYong
AutoCar

Лейрд також доповнив, що компанію цікавить гібридна версія з дизель-електричною установкою. Вони вважають її більш перспективною. Він також сказав, що найближчим часом будуть запущені дві нові моделі SsangYong - одна, заснована на платформі Tivoli, а інша на Rexton. Але про терміни появи новинок він промовчав.

Нагадаємо, що корейський виробник представив на автосалоні в Женеві шоу-кар з розумним інтерфейсом і пікап Musso.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції