Столиці загрожує нова акція протесту власників єврономерів

Активісти планують озвучувати свої вимоги під будівлею Верховної Ради.

Хвиля обурення була викликана ухваленням постанови, згідно з якою Кабінет міністрів надав дозвіл поліції перевіряти автомобілі на іноземній реєстрації та застосовувати до них штрафні санкції відповідно до митного закону. Група власників нерозмитнених автомобілів планує у середу, 11 липня влаштувати страйк під будівлею парламенту.

Про це повідомляють активісти на своїй сторінці у Facebook. Вони перераховують кілька вимог, які планують висунути депутатам.

РЕПОСТ РЕПОСТ РЕПОСТ А К Ц І Я 11.07.2018 р. Хлопці з'ясувалося, що каральний постанова Кабміну виніс голова ДФС Мирослав Продан, підтримав антиконстмтуционные каральні заходи Гройсман і Аваков. Провівши аналіз антиконституційність постанови КМУ, юристи Авто-Євро-Сила підготували позов до суду. При цьому всі розуміють, що суд це справа довга, а в той же час автомобілі під приводом постанови Кабміну, вже зараз почали відбирати і прецедентів все більше з кожним днем. Депутатам так і не вистачило волі і совісті за два останні тижні визначити свою позицію щодо законопроекту реально доступною розмитнення, а також ніхто навіть і близько не думає про обіцяні автомобілі для ветеранів АТО. Таким чином, ми маємо дві речі: перше це останній тиждень роботи Верховної Ради з відсутністю перспективи прийняття законопроекту, а також чинне антиконституційне каральне розпорядження Кабміну, за яким вже почались каральні дії. У нас залишається тільки один вихід оголосити безстрокову акцію з вимогою покарати і звільнити винних у Кабміні, а також забезпечити гарантії прийняття законопроекту з реально доступною розмитненням, з реально доступними ставками. В цю середу 11 липня буде засідання кабміну і передостання сесія Верховної Ради. На цю дату 11.07.2018 до нас готові приєднатися АТО-шники. Початок акції о 06:00, перед Кабміном і ВР, акція безстрокова, тому встигнуть все, навіть далекі регіони. Цілі акції: покарати і звільнити винних у антиконституційному постанові Кабміну та гарантії прийняття законопроекту з реально доступними ставками розмитнення до кінця року. АВТОЄВРОСИЛА

Опубліковано Авто Євро Сила Понеділок, 9 липня 2018 р.

Насамперед, вони хочуть покарати тих, хто ініціював постанову №479 і усунути чиновників від їхніх посадових обов'язків. На думку активістів, це глава ГФС Мирослав Продан, міністр МВС Арсен Аваков і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Представники "Авто Євро Сили" також будуть вимагати від депутатів схвалення до кінця цієї сесії закону про доступне розмитнення та пільги для ветеранів АТО.

У планах активістів досить масштабна акція протесту. У перспективі вони можуть заблокувати дороги до аеропортів у Борисполі та Жулянах, а також блокувати всі основні траси по всій території України. Але початок буде покладено в Києві на Печерську. А там вже буде видно, чи варто починати більш глобальні дії.

Як ми відзначали, поки у Верховній Раді не було винесено на обговорення жодного із зареєстрованих законопроектів з легалізації автомобілів на єврономерах.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар