Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столиці загрожує нова акція протесту власників єврономерів

Активісти планують озвучувати свої вимоги під будівлею Верховної Ради.

Хвиля обурення була викликана ухваленням постанови, згідно з якою Кабінет міністрів надав дозвіл поліції перевіряти автомобілі на іноземній реєстрації та застосовувати до них штрафні санкції відповідно до митного закону. Група власників нерозмитнених автомобілів планує у середу, 11 липня влаштувати страйк під будівлею парламенту.

Про це повідомляють активісти на своїй сторінці у Facebook. Вони перераховують кілька вимог, які планують висунути депутатам.

РЕПОСТ РЕПОСТ РЕПОСТ А К Ц І Я 11.07.2018 р. Хлопці з'ясувалося, що каральний постанова Кабміну виніс голова ДФС Мирослав Продан, підтримав антиконстмтуционные каральні заходи Гройсман і Аваков. Провівши аналіз антиконституційність постанови КМУ, юристи Авто-Євро-Сила підготували позов до суду. При цьому всі розуміють, що суд це справа довга, а в той же час автомобілі під приводом постанови Кабміну, вже зараз почали відбирати і прецедентів все більше з кожним днем. Депутатам так і не вистачило волі і совісті за два останні тижні визначити свою позицію щодо законопроекту реально доступною розмитнення, а також ніхто навіть і близько не думає про обіцяні автомобілі для ветеранів АТО. Таким чином, ми маємо дві речі: перше це останній тиждень роботи Верховної Ради з відсутністю перспективи прийняття законопроекту, а також чинне антиконституційне каральне розпорядження Кабміну, за яким вже почались каральні дії. У нас залишається тільки один вихід оголосити безстрокову акцію з вимогою покарати і звільнити винних у Кабміні, а також забезпечити гарантії прийняття законопроекту з реально доступною розмитненням, з реально доступними ставками. В цю середу 11 липня буде засідання кабміну і передостання сесія Верховної Ради. На цю дату 11.07.2018 до нас готові приєднатися АТО-шники. Початок акції о 06:00, перед Кабміном і ВР, акція безстрокова, тому встигнуть все, навіть далекі регіони. Цілі акції: покарати і звільнити винних у антиконституційному постанові Кабміну та гарантії прийняття законопроекту з реально доступними ставками розмитнення до кінця року. АВТОЄВРОСИЛА

Опубліковано Авто Євро Сила Понеділок, 9 липня 2018 р.

Насамперед, вони хочуть покарати тих, хто ініціював постанову №479 і усунути чиновників від їхніх посадових обов'язків. На думку активістів, це глава ГФС Мирослав Продан, міністр МВС Арсен Аваков і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Представники "Авто Євро Сили" також будуть вимагати від депутатів схвалення до кінця цієї сесії закону про доступне розмитнення та пільги для ветеранів АТО.

У планах активістів досить масштабна акція протесту. У перспективі вони можуть заблокувати дороги до аеропортів у Борисполі та Жулянах, а також блокувати всі основні траси по всій території України. Але початок буде покладено в Києві на Печерську. А там вже буде видно, чи варто починати більш глобальні дії.

Як ми відзначали, поки у Верховній Раді не було винесено на обговорення жодного із зареєстрованих законопроектів з легалізації автомобілів на єврономерах.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції