У Google придумали, як заробити на безпілотниках

Дата публікації
Перегляди
438
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Google придумали, як заробити на безпілотниках

Фото: Associated Press

Компанія вирішила продавати свої датчики для безпілотників.

У середу, 6 березня, компанія Google запускає в продаж датчики Waymo для безпілотників для того, щоб знизити вартість нових розробок.

Про це повідомляє Bloomberg.

Купити лідар, який розробив підрозділ Waymo, зможуть всі охочі підприємства. Головна умова від Google: їхню розробку не можна використовувати для створення роботизованого таксі.

Розвиток безпілотних технологій Waymo почався 2009 року. Після цього компанія серйозно поліпшила свій автопілот. Вона неодноразово випускала самохідні авто на дороги загального користування і навіть організувала таксі-сервіс з безпілотниками.

Вихід на ринок лідаров дозволить Waymo не тільки заощадити на розробках і підвищити самозабезпечення компанії, але і в перспективі зробити датчики більш доступними. Здешевлення дозволить Google конкурувати зі світовим лідером ринку аналогічних технологій, маркою Velodyne Lidar Inc., і відвоювати частину покупців.

Представник Waymo заявив, що наразі компанія веде переговори з десятками потенційних клієнтів.

Крім використання на міських безпілониках, лідари також впроваджують на різну спецтехніку для очищення лісів від сміття. Також авто, обладнані таким датчиком, можуть підмітати вулиці. Ще один варіант використання технології: доставка їжі і виконання автоматизованих процесів на підприємствах та заводах.

Вже зараз охоронна компанія під назвою Knightscope використовує лідар для патрулювання торгових центрів і парковок.

Фото: Associated Press

Нагадаємо, що безпілотник Uber визнали не винним у смертельній аварії. Разом з тим, правоохоронці можуть порушити кримінальну справу проти водія безпілотника Рафаели Васкес. Розслідування довело, що жінка за кермом авто переглядала шоу "Голос" зі смартфона, а її очі в момент аварії були опущені.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
438
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація