У Нідерландах з'явилися власні "євробляхи". Чим вони шкодять

Злочинці користуються автомобілями на іноземній реєстрації, щоб уникнути перевірок поліції.

У Нідерландах все частіше почали з'являється свої "євробляхи", які отримують номери інших країн.

Про це повідомляє видання AutoWeek з посиланням на щоденник De Telegraaf.

Зазначається, що поліція країни не може моментально отримати інформацію про автомобілі інших країн. Цим користуються автомобільні злодії та інші зловмисники. Перші – просто кріплять на машини номерні знаки інших країн, намагаючись втекти від покарання. Другі – ввозять іноземний транспорт у надії довше не потрапляти у поле зору поліції.

За даними поліції, кількість так званих автомобілів-примар майже подвоїлася від тоді, як два роки тому (2018) було зареєстровано 363 інциденти з ними.

Правоохоронці Нідерландів зазначають, що автомобілі здебільшого були помічені у незначних правопорушеннях, серед яких порушення правил дорожнього руху, але також були помічені і у значущіших випадках. В якості прикладу наводяться рейдерські захоплення, крадіжки та контрабанда наркотиків.

Так, "євробляхи" становлять небезпеку для інших учасників дорожнього руху. Такі машини також вислизають від випробувань з безпеки і їздять без страховки.

Нагадаємо, що українцям спростили процес розмитнення авто. Власники машин можуть заощадити на митних брокерів.

Відео У Кабміні вже розглядають новий законопроект щодо розмитнення авто

Розмитнити авто скоро стане ще дешевше. Законопроект, який дозволить сплачувати третину від необхідної на сьогодні суми платежів, розробили народні обранці. Документ уже на розгляді у Кабінеті Міністрів. Його особливості теж вивчав наш експерт, Максим Хотіленко. 

У Кабміні вже розглядають новий законопроект щодо розмитнення авто

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів