У Росії автовокзали подали до суду на BlaBlaCar

Дата публікації
Перегляди
1938
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії автовокзали подали до суду на BlaBlaCar

Фото: КоммерсантЪ

Перевізники вимагають закрити сервіс через зниження прибутків.

У Росії група автобусних компаній вимагає заборонити сервіс пошуку попутників BlaBlaCar.

На компанію подали позов в Арбітражний суд Москви, пише "Коммерсантъ".

У повідомленні говориться, що "Транс Лайн", вона ж Астраханська транспортна компанія, вимагає заблокувати сайт і додаток французького сервісу BlaBlaCar, а також закрити його філію на території РФ.

Позивач вважає, що онлайн-майданчик допускає роботу нелегальних перевізників. У позові робиться наголос на судових рішеннях, що стосуються порушень водіїв, які надавали послуги через BlaBlaCar.

Тобто жодного рішення, яке стосується безпосередньо сервісу, в обвинувачів немає.

Єдиним аргументом, чому потрібно "прикрити" BlaBlaCar в Росії є те, що його діяльність приносить збитки професійним перевізникам.

За словами юриста, фактично позивач протестує проти конкуренції.

У число позивачів входить не тільки Астраханська транспортна компанія, але ще вісім профільних компаній та Асоціація регіональних пасажирських перевізників.

Водночас партнерами BlaBlaCar вже стали понад 400 автобусних компаній і 10 автовокзалів у Росії. Обвинувачі стверджують, що деякі перевізники просто змушені приєднаються до сервісу для того, щоб повернути хоч частину своїх пасажирів.

Раніше згадувалося, що в Росії видавлять мільйони інвестицій з чотирьох світових автогігантів. Натомість компанії отримають стимулювання бізнесу.

Наступна публікація