На українському ринку з'явиться нова марка автомобіля

На українському ринку з'явиться нова марка автомобіля

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На українському ринку з'явиться нова марка автомобіля

onegadget.ru

Її вихід очікується на грудень 2020 року.

Дуже скоро українці можуть побачити новий автомобіль.

Як повідомляє Укравтопром, Українська Автомобільна Корпорація стане офіційним дистриб’ютором нового автомобільного бренду, який незабаром дебютує на вітчизняному ринку.

Йдеться про автомобілі азіатського бренду, який раніше був представлений в Україні і користувався стабільною популярністю. Вже навіть з'явилося й тизерне зображення цієї машини.

Укравтопром

Зазначається, що широка мережа автосервісних центрів УкрАВТО дозволить бренду вийти на новий рівень в Україні, а клієнтам Корпорації - отримати ще більший спектр можливостей під час вибору автомобіля.

"Корпорація УкрАВТО прагне задовольняти потреби клієнтів і постійно розширює спектр пропозицій в сегменті індивідуального транспорту.

Наша впевненість в успіху нового проєкту підкріплена вже наявним позитивним досвідом експлуатації автомобілів цього бренду тисячами власників в Україні. Незабаром ми розкриємо подробиці проєкту і оголосимо конкурс на дилерство, для формування сервісно-збутової мережі, що покриватиме всю Україну", - повідомив заступник Голови Правління Корпорації УкрАВТО Вахтанг Васадзе.

Презентація цієї моделі авто запланована на грудень 2020 року.

Наступна публікація