Volkswagen планує скоротити близько семи тисяч робітників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автовиробник також планує інвестиції в нові моделі електромобілів.

Німецький автовиробник Volkswagen у середу, 13 березня, повідомив, що планує до 2023 року скоротити від п'яти до семи тисяч робочих місць на виробництві.

Скорочення відбуватиметься завдяки виходу на пенсію співробітників, на чиї місця не набиратимуть нових працівників. Концерн також сподівається, що автоматизація рутинних процесів дозволить від 2023 року отримувати додатково 5,9 мільярда євро кожен рік.

В останні роки Volkswagen інвестував значні кошти у сучасні системи інформаційних технологій, що й дозволило менеджменту компанії розробити план заощаджень через скорочення робочих місць.

Концерн також планує скоротити модельний ряд та зменшити витрати на виробничі матеріали.

Нагадаємо, що восени 2016 року Volkswagen вже оголосив про велику програму заощаджень, що триватиме до кінця 2020 року. Згідно з нею концерн планував скоротити 30 тисяч робочих місць в усьому світі, зокрема 23 тисячі у Німеччині. Водночас планувалося створити дев'ять тисяч нових робочих місць у таких "галузях майбутнього", як розробка програмного забезпечення. Завдяки новим заощадженням голова VW Герберт Дісс (Herbert Diess) хоче вкласти інвестиції в нові моделі електромобілів та дигіталізацію.

Вибір редакції