Тільки пиво. Американець вирішив дотримуватися незвичайного посту

Тільки пиво. Американець вирішив дотримуватися незвичайного посту

Фото: скриншот з відео

Американець буде вживати тільки пиво та воду.

Житель американського міста Ньютаун, штат Огайо, вирішив на час Великого посту не їсти тверду їжу і вживати тільки пиво та воду. Про це повідомляє видання WKRC-TV.

46 днів співробітник пивоварної компанії Део Голл збирається вживати винятково рідини. Тверду їжу він не їсть від 6 березня, а протриматись він планує до Великодня, який католики відзначатимуть 21 квітня.

Голл розповідає, що на такий піст його надихнув приклад папських монахів з монастиря під Мюнхеном, які на початку XVII століття з дозволу курфюрста Баварії стали варити винятково ситне пиво міцністю вище 12 градусів - допельбок. Вони вживали тільки його під час посту.

Однак пивовар буде пити пиво різних сортів. Чоловік регулярно проходитиме медогляд і розповідатиме про результати в соціальних мережах.

Це вже не перше голодування Голла, колись він 4 дні пив тільки воду. "Я ветеран армії і був там найкращим в своєму класі. Я бігав повний марафон, 42 кілометри. Я витримував суворі випробування, але це здається особливо складним. Мені просто цікаво, чи впораюся я. Чи зможу чи ні", - пояснює чоловік.

Нагадаємо, 11 березня почався Великий християнський піст. Під час нього забороняється вживати продукти тваринного походження - м'ясо, молоко, яйця та рибу, окрім нестрогих днів. Окрім того, під забороною солодощі, випічка, фастфуд та алкоголь. Основою раціону мають стати овочі, фрукти та каші на воді.

Півтора місяця без м’яса, молока та яєць: у християн розпочався Великий піст

Півтора місяця без м’яса, молока та яєць: у християн розпочався Великий піст

Повʼязані теми:

Наступна публікація