Чого не слід робити на новий Місяць

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чого не слід робити на новий Місяць

Фото: universeru.com

Молодик - це час, коли варто акумулювати нові ідеї, щоб пізніше втілити їх у життя.

Подібне породжує подібне - цим принципом керувалися древні. Дійшов він і до сьогодні. Сила тяжіння Місяця є настільки великою, що ми – хочемо того чи ні – підпадаємо під її вплив.

В кам'яному віці люди вважали Місяць і його фази надзвичайно важливими. Приміром, археологи знайшли кістки із насічками віком 37 тисяч років, що символізують саме місячні фази.

Нині у свої володіння вступив темний Місяць, коли на небі немає срібного серпа нічного світила. Темрява нашого єства особливо сильно вибухає у нас у Дні Гекати, а потім нові плани починають зріти у нас під час нового Місяця. Темний Місяць - це як зима, після якого розпочнеться весна пробудження.

Фото: universeru.com

Це гарний час завести місячний щоденник, у якому ви буде відмічати всі зміни свого настрою і поведінки в залежності від фази Місяця. У цей щоденник можна записувати і ваші сни.

Фаза нового Місяця - це період, коли варто придивитися до речей, які мають зникнути із вашого життя або мають підійти до якогось важливого, переломного моменту. Зазирніть у своє серце і спробуйте чесно відповісти, чого ви насправді прагнете, із яким чоловіком (жінкою) ви буде по-справжньому щасливі, якою ви хочете бачити свою кар'єру, свій дім тощо.

Час позбутися психологічних схем і правил поведінки, які вам вбивали в голову із дитинства, заради власного щастя. Припиняйте догоджати оточуючим. Ви - найважливіше, що у вас є. Час переорати власну психологічну ниву і посадити насіння чогось нового.

Щоб пережити період нового Місяця, не "наламавши дров", у цю місячну фазу:

1. Не змінюйте кардинально зовнішність. Краще у спеціальних програмах в Інтернеті приблизно підберіть колір волосся, який би вам пасував, і лише тоді вирушайте у перукарню. Не викидайте купу грошей на косметику чи "чудодійні" пігулки для схуднення. Краще відкласти ці зміни на період зростаючого Місяця.

2. Не піддавайтеся песимістичним думкам про те, що ви - нездара, нечупара і у вас абсолютного нічого не виходить. Оптимізм з'явиться за кілька днів. "Заляжте на дно" і переживіть фазу нового Місяця у роздумах про майбутнє, котрі мають стати основою для змін у вашому житті.

3. Не підозрюйте кохану людину або найближче оточення у чомусь. Не наступайте на ті самі граблі. Не робіть так, щоб ваш поганий настрій у цей період впливав на найближчих людей.

4. Не влаштовуйте скандалів на роботі, не змінюйте місце роботи у цю фазу Місяця і не критикуйте себе сильно за провали.

5. Сховайтеся у власну мушлю і перечекайте. Замість копирсатися у минулому, думайте про майбутнє.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космическая Одиссея
Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація