Тантричний секс: подорож сімома чакрами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тільки за допомогою збалансованої роботі чакр можна досягнути істинного відчуття блаженства.

Говорячи про сексуальність і тантричний секс, важливо виконувати вправи не лише для фізичного тіла, необхідно тренувати і духовність. Саме у цьому чудово допоможе чакрова медитація, яка покликана підвищити концентрацію на своїх відчуттях і енергетичних центрах. 

З погляду магічних та східних практик наше тіло - не лише видима оболонка, але й низка інших "шарів" довкола нього, з яких складається аура або як її ще називають, - світлове тіло. В традиції йоги і тантри спіралеподібні центри аури називаються чакрами.

У перекладі із санскриту слова "чакра" означає "колесо". Також часто "чакра" перекладається як "вихор", що пояснює древні уявлення про чакру як про вихори психічної чи космічної енергії.

Людям здавна було відомо про існування енергетичного поля довкола людини. Знання про нього містилися у різноманітних культурах по всьому світу, - починаючи від Древнього Єгипту, Греції та Китаю – і до Індії, Персії та Америки. Наприклад, в індуїзмі таке енергетичне поле називається праною, в Китаї - ци, а Піфагор писав про "життєву силу", яка розглядалася як сяюче тіло.

Є сім основних чакр, які, на думку древніх містиків і сучасних практиків, взаємодіють із нашими залозами внутрішньої секреції і лімфатичною системою, приносячи позитивну енергію у фізичну оболонку і забираючи негатив.

Хтось може "бачити" свою ауру і відчувати чакри від народження, а комусь для цього потрібні довгі роки духовної практики та тренувань.

Займаючись тантричним сексом, важливо розуміти не лише поняття кундаліні, чоловічої та жіночих енергій (докладніше читайте у попередньому блозі), але й чакр.

Ці сім енергетичних центрів тіла уособлюють собою мікрокосмос Всесвіту. Тільки за допомогою їх збалансованій роботі можна досягнути істинного відчуття блаженства.

У різних традиціях чакри пов'язані із різними системами людини і тому мають різні назви. Ми візьмемо за основу індуїстську традицію. Не буду обтяжувати назвами усіх чакр із санскриту, але коротко розкажу, в якій черговості і як задіяти їх під час медитації, яка має передувати тантричному сексу.

Основна чакра

Основна або як її ще називають - коренева - чакра пов'язана із видільною та статевою системами людини. Її можна уявляти або у промежині, або біля куприка. Під час тантричного сексу або медитації-підготовки ви може сконцентрувати свою увагу на основній чакрі. Подумки очищайте повітря, яке проходить від куприка вище по спині.

Сакральна чакра

Сакральна чакра або її інша назва - крижова, - пов'язана із ендокринною системою та сексуальним задоволенням. Під час концентрації на цій чакрі очищайте потік емоцій та почуттів від сильних бажань та пристрасті.

Чакра сонячного сплетіння

Після роботи із двома попередніми чакрами збалансуйте чакру сонячного сплетіння – вона, як не важко здогадатися, знаходиться в області сонячного сплетіння. Це підвищить вашу самоповагу і відчуття власної сили.

Серцева чакра

Це чакра у центрі нашого енергетичного тіла. Відповідно, вона пов'язана із серцем і кровоносною системою. Взаємодіючи із чердечною чакрою, думайте про очищення енергії любові, яка проходить через зону серця.

Чакра шиї

Поступово уявляйте, як чиста енергія тече від серця до шиї. Сконцентруйтеся на загальній силі свідомості, яка з'єднана із цією чакрою. Також цю чакру ще називають горловою. Саме вона вчить нас бути сильними не лише на словах. Чакра шиї пов'язана із щитовидною залозою.

Міжбрівна чакра

Сконцентруйтеся на області лоба під час очищення цієї чакри. Під час концентрації відганяйте від себе будь-які егоїстичні думки. В традиції тантричної йоги ця чакра пов'язана із розумом.

Також її ще називають чакрою "третього ока" - нашим "психічним зором". Ця концепція відсутня у традиційній тантричній системі, це більш західне віяння. Із фізичним тілом міжбрівна чакра пов'язана із шишковидною залозою та гіпофізом.

Чакра корони

Це остання чакра, на якій ви маєте зосередитись під час медитації. Очищення чакри корони допомагає досягти гармонії із Всесвітом. Вона пов'язана із маківкою голови.

Скільки має тривати медитація, вирішувати вам. Можна почати із 20 хвилин і поступово збільшити до години, але під час медитації не варто споглядати на годинник. Після медитації ви можете зайнятися тантричним сексом, розпочавши із початкового ритуалу.

Працювати новачкам із чакрами досить складно, але тут на допомогу прийдуть ваша уява та відчуття власного тіла. Не розчаровуйтеся, якщо вам із першого разу не вдасться відчути усі чакри - практика і ще раз практика. Дізнатися більше про чакри легко із відкритих джерел в Інтернеті. Працювати із кожною із чакр можна за допомогою певних кристалів, пахощів, ефірних олій, вправ йоги тощо.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції