Огірок, а що всередині?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це один з найпопулярніших овочів на нашому столі, але не всі знають, як отримати з нього максимальну користь.

Без огірка просто неможливо уявити свіжі літні салати, це один з найпопулярніших овочів на нашому столі. З давніх часів огірок використовували як засіб від багатьох хвороб. Але чому огірок унікальний, що ж там всередині?

1. Це один з небагатьох овочів, який ми вживаємо в їжу нестиглим. Його назва "агурос", що в перекладі з грецької саме означає "нестиглий".

2. Він малокалорійний, до складу входять різні мінеральні речовини, вітаміни і антиоксиданти. Саме високий вміст калію, кремнію і цинку робить огірки профілактичним засобом для догляду за здоров’ям шкіри та волосся. 

Харчова цінність огірка насамперед зумовлена високим вмістом:

  • Лютеїну та зеаксантину — речовин, які накопичуються в тканинах ока та забезпечують ефективний захист очей та зору. В 100 г огірків вміст цих каротиноїдів втричі більший денної потреби.
  • Фтостеролів, які подібні своєю структурою на холестерин, а тому заміщають його в організмі. Таким чином під час вживання огірків фітостероли пригнічують всмоктування холестерину з травного тракту. Холестерин краще виводиться з організму і зменшується його рівень у крові.
Огірки
pixabay.com

Бажано вживати огірки зі шкіркою — основна маса вітамінів та інших корисних речовин саме там. Але треба бути впевненим в якості огірків, адже в шкірці можуть накопичуватися шкідливі речовини. І тоді вживання може нанести шкоду здоров'ю.

Ви знаєте, що огірки не слід зберігати в нарізаному вигляді? Є один цікавий факт: в цьому нестиглому овочі у великій кількості міститься фермент аскорбатоксидаза. Його ще називають "антивітамін С" — бо він прискорює окислення вітаміну С, тобто руйнує його. Виділення антивітамінного ферменту відбувається під час подрібнення огірків. Тому готуйте овочеві салати безпосередньо перед основною їжею, щоб не втрачати вітамін С.

Але аскорбатоксидаза також є в інших овочах і фруктах. ЇЇ багато в кабачках, цвітній капусті і гарбузі, менше в буряках, помідорах, моркві і чорній смородині.

Огірки, інфографіка, для блогів
facebook.com/svetlanafus

Протипоказання:

Попри всю користь овоча є і протипоказання. Не рекомендується їсти огірки у разі загострення коліту, дискінезії жовчовивідних шляхів і гастриту, а також за ниркової недостатності.

Будьте здорові!

Оригінал

Залиште свій коментар

Вибір редакції