Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майлі Сайрус ледь не потрапила в авіакатастрофу

Літак співачки двічі намагався здійснити аварійну посадку.

З популярною американською співачкою Майлі Сайрус, яка нещодавно приголомшила еротичним кліпом на нову пісню, трапився неприємний інцидент.

За словами сестри зірки Бренді, вона днями ледь не розбилася на літаку.

Як повідомляється у виданні Daily Mail, кілька днів тому 26-річна співачка виступила на музичному фестивалі в Гластонбері у Великій Британії. Але, літак Майлі, на якому вона летіла на концерт, ледь не розбився.

Майлі Сайрус, концерт у Великій Британії
Associated Press
Майлі Сайрус на музичному фестивалі в Гластонбері

Бренді розповіла, що літак збирався двічі зробити аварійну посадку, але спроби виявилися невдалими. Майлі, своєю чергою, дуже перелякалась та вилізла до неї на коліна, а їхня матір плакала в проході.

"Це було справжнім безумством. Майлі сидить у мене на колінах, мама тримає мене за руку, сидячи в проході, вони починають божеволіти, і ніхто не говорить нам, що відбувається", - зізналась Бренді, зазначивши, що через кілька хвилин їх все ж таки заспокоїли.

"Нам пояснили, що у нас на шляху був інший літак і ми могли зіткнутися. Страшно було навіть подумати про це", - додала дівчина.

Однак, як виявилося, зарано жінки заспокоїлися, оскільки незабаром ситуація знову повторилася і літак мало не розбився вдруге.

"Після того, як літак кружляв 10 хвилин, пілоти знову ухвалили рішення здійснити посадку. Моя мама почала плакати і повторювати, що, якщо ми всі помремо, Ноа (молодша сестра Майлі - прим. ред.) залишиться одна", - пригадала Бренді.

Але, на щастя, літак продовжив політ і вдало приземлився у Великій Британії, де Майлі неабияк запалила на сцені.

Нагадаємо, нещодавно на Майлі Сайрус напав знахабнілий фанат, який силоміць намагався її поцілувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції