Нотатки доктора Магди. Путін без вогника

Нотатки доктора Магди. Путін без вогника

Фото: Reuters

Порядок денний перебування Путіна у Криму виявився слабким для лідера бензоколонки, схрещеної з ядерною ракетою.

Візит російського президента до Криму показав, що "кролика в циліндрі" для анексованого півострова у "всемогутнього" Путіна немає. Власне, і бути не може.

В Україні прагнуть швидкої та безжальної дії міжнародних санкцій проти Росії, забуваючи про масштаб сусідньої держави, наявність золотовалютних резервів та ядерного арсеналу. Проте санкції Заходу працюють, і перша паля мосту між Кубанню та Кримом навряд чи може ввести когось в оману – будує його компанія Аркадія Ротенберга, близького друга Путіна, який вже перебуває під санкціями. Цей міст – проект не лише інфраструктурний, але і символічний, тому грошей на нього не шкодуватимуть.

Порядок денний перебування Путіна у Криму виявився слабким для лідера бензоколонки, схрещеної з ядерною ракетою. Немає жодної резонансної заяви, вартої хедлайнів світових новин, і це поряд з Корсуню-Херсонесом, про сакральність якого Путін багато говорив зовсім недавно. Вживання вина у санаторіях, спілкування з Аксьоновим-"Гобліном" та розвиток внутрішнього туризму – от, власне, і все. Слабенько, адже за "Кримнаш" Росія сплачує на міжнародній арені немалу ціну.

Позиція Путіна щодо України залишається стабільною – "росіяни та українці – один народ". Він не лише переконаний, що наша влада розвиватиметься поряд з Росією, але і обурюється іноземцями, причетними до управління нашою державою. Нічого нового про нашу державу російський президент говорити не збирається.

Сьогодні багато хто прогнозує, що важким для Путіна буде не серпень, як вже історично склалося в Росії, а осінь, що наближається. Що ж, кремлівський гидомир своєю поведінкою лише підтверджує цю тезу.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Наступна публікація