Шлюб за будь-яку ціну. Частина 4

Дата публікації
Перегляди
3026
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шлюб за будь-яку ціну. Частина 4

Якщо бразилійка хоче вийти за вас заміж - шансів не одружитися з нею у вас фактично немає.

Це останній пост серії про бразильські шлюбні ігри, тож підіб'ємо підсумки. Якщо мета бразилійки - шлюб за будь-яку ціну, то її головна зброя - сексуальність, секс, ілюзія спорідненості душ та звичок, створення у чоловіка враження, що без нього трава не росте.

Важливий момент - я ще не згадувала про патологічні бразильські ревнощі. Отелло відпочиває. Коли ви починаєте зустрічатися з бразилійкою – готуйтеся до нового життя, в якому немає місця колишнім, симпатіям, а інколи навіть і друзям. Все, що відволікає вас від об'єкту кохання, має йти геть з вашого життя. Нерідко в Бразилії трапляється наступне: людина просто зникає на певний час, а потім з'являється, й на зауваження про те, що її не будо ані видко, ані чутко, відповідає, що вона весь цей час зустрічалася (estava namorando). Начебто був у відрядженні на Місяці, а тепер ось лише повернувся. А найприкольніше, що всі таку поведінку вважають нормальною.

Тепер вам доведеться звикнути до спілкування у форматі "контрольний дзвінок". Правила бразильських стосунків передбачають, що закохані обов'язково контактують раз на кілька годин: що ти робиш, я за тобою сумую, mey амор та інші різноформатні меседжі з подібним змістом. Крім цього, вітаються тупі дзвінки з незначних побутових питань – звичайна перевірка зв'язку. Звісно, так роблять всі закохані світу, але тут це ваш прямий обов'язок, і три дзвінки за годину вас не мають обтяжувати.

Правила бразильських стосунків передбачають, що закохані обов’язково контактують раз на кілька годин

В рамках операції "спалення мостів з минулого" позбуваємося предметів, що приховують сентиментальні спогади, подарунки, листи та інше. Тепер найголовніше – прибираємо всяких "кицюнь", "зайчиків" та "рибок" з телефонної книжки. Шифруємо тих, від кого неможливо відмовитися під іменами Вася-рубероїд, Петро Сергійович-СТО або "доставка піци". З цього моменту вам краще не згадувати своїх подруг, колишніх та знайомих - особливо якщо вони мають нахабність бути симпатичними. Хай вони тримаються від вас подалі, адже вашу особисту акваторію тепер надійно охоронятиме закохана Цербер. Слідкуйте за своєю поведінкою у "Фейсбуці" та інших соцмережах, не лайкайте там аби-кого - конспірація тепер буде супроводжувати чоловіка всюди.

Відповідно, за порушення та підозру у зраді на нього очікує найсправжнісінький бразильський скандаль з істерикою, сльозами, биттям посуду та погрозами самогубства. Скажу відверто, я не знаю, як саме працює механізм скандалю, але саме після нього здають свої фортеці останні могікани. Неодноразово спостерігала за тим, що спочатку начебто ніхто нікого не збирався заміж кликати, але гарна промивка мозку чарівним пенделем скандалю стимулювала похід до ювелірної крамнички за обручкою.

А для тих чоловіків, хто має нахабство пручатися, існує традиційний засіб під назвою любовний приворот (amarração amorosa). Похід до спеціаліста з приворотів ще ніхто не відміняв, відповідні послуги рекламуються та застосовуються в Бразилії на кожному кроці. Тому раджу здавати свої холостяцькі позиції раніше - максимум на етапі скандалю - адже шансів не одружитися з бразилійкою у вас фактично немає.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3026
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація