Це ганьба

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не можна витрачати мільярди на обігрів вулиці і скаржитися на "зубожіння" і "геноцид".

"Нафтогаз" закликає українців зменшити споживання опалення, бо "Газпром" образився на рішення арбітражу та знизив подачу газу.

Заклик правильний. Особисто я так і роблю, бо у мене на радіаторах встановлені регулятори, які я завжди можу прикрутити. У теплі дні я опалення взагалі не вмикаю. Тому ніколи і не отримував ті жахливі рахунки на тисячи гривень, які отримують мешканці "хрущоб".

Але більшість мешканців багатоповерхівок просто фізично не зможуть виконати це завдання. І не тому, що вони не патріоти. Просто у них немає такої можливості, бо в їхніх будинках радянська система опалення — немає індивідуальних лічильників тепла, немає регуляторів на чавунних радіаторах, які "кочегарять" так, що доводиться відкривати вікна в лютий мороз. І це є однією з найгостріших проблем нашої країни. Я б навіть сказав — національною бідою.

Звідси і береться те саме "зубожіння", про яке так багато говорять. Не з повітря, а з неможливості зекономити у бідній державі, навіть коли сама держава про це благає.

Відео"Газпром" заявив про намір розірвати контракт з Україною

А також на транзит палива українськими магістралями до ЄС. Очільник "Газпрому" Олексій Міллер пояснив, що таке рішення у Росії ухвалили через вердикт Стокгольмського арбітражу, який присудив сплатити "Нафтогазу" 4,5 мільярда доларів компенсації.

"Газпром" заявив про намір розірвати контракт з Україною

Реконструкція тепломереж та систем опалення в багатоквартирних будинках, оснащення квартир лічільниками має стати національним проектом. Однією з найважливіших реформ. Зрозуміло, що турбуватися про це мають передусім самі мешканці будинків, але ми всі розуміємо, що дозволити таку реконструкцію можуть собі далеко не всі. Без державної допомоги тут не обійтися. І це саме той випадок, коли така допомога дійсно потрібна. Це було б набагато корисніше, ніж кожен рік давати мільярди на субсидії, які тільки заохочують далі розбазарювати ресурси.

Якби я міг вирішувати, я би витратив ті $2,5 млрд, що "Нафтогаз" виграв у суді, саме на реконструкцію систем опалення та утеплення будівель. Витрачати мільярди на обігрів вулиці і скаржитися на "зубожіння" і "геноцид" — це ганьба, звісно.

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції