Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Лавина" змела 12-річну дитину на Харківщині

Дівчинку розкопали, коли вона вже не дихала.

На Харківщині дитину ледь не вбила снігова лавина. Сталося це в селі Івашки Золочівського району, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

12-річна дівчинка гуляла з подружкою біля яру та стала на край прірви завглибшки в 20 метрів, але сніг під ногами не витримав і дитина впала разом із кількатонною брилою. Подруга покликала на допомогу, місцеві кинулися на порятунок, але до приїзду рятувальників знайти дитину не змогли.

Надзвичайникам вдалося витягти дівчинку з-під снігової товщі, коли вона вже не дихала. Її одразу ж почали реанімувати і за дві хвилини дихання відновилося. Постраждалу підняли нагору та "швидкою" доправили до лікарні. Зараз вона в тяжкому стані.

ВідеоНа Харківщині лавина ледь не вбила дитину

У селі Івашки Золочівського району 12-річна дівчинка гуляла разом із подругою біля яру. Стала на край прірви глибиною у 20 метрів, але сніг під ногами не витримав, і дитина впала униз разом із кількома тоннами снігу. Надзвичайникам вдалося витягти дівчинку з -під снігової товщі. Вона на дихала, тож її одразу почали реанімувати і доправили до лікарні. Зараз вона у важкому стан.

На Харківщині лавина ледь не вбила дитину

Залиште свій коментар

Вибір редакції