Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фоззі презентує новий роман "Червоні Хащі" на "Книжковому Арсеналі"

Презентація відбудеться у залі "Пролог" у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 12). 

У рамках IX Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" у Києві 23 травня о 18:00 відбудеться презентація роману "Червоні Хащі" популярного українського музиканта гурту "ТНМК" Олександра Сидоренко (Фоззі). Про це йдеться на сторінці "Видавництва Старого Лева" у Facebook. 

Червоні хащі роман Фоззі
starylev.com.ua

Роман "Червоні Хащі" вийшов друком у "Видавництві Старого Лева". Нова книжка про те, як віднайти загублений або забутий чи вичерпаний роками сенс життя. Історію сусідства, співжиття та порозуміння попри розбіжності в біографіях, в центрі якої – мешканці будинку для людей похилого віку, що стоїть посеред лісу біля Черкас.

Нагадаємо, 24 травня відбудеться презентація нового роману Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського моря", а 25 травня презентація першої збірки оповідань Олега Сенцова українською мовою. 

ВідеоЯк відбувається День вишиванки в одній зі столичних гімназій: пряме включення "Сніданку з 1+1"

Ірина Гулей на прямому зв’язку зі студією з Київської гімназії східних мов. Чи багато школярів прийшли сьогодні на уроки в традиційному українському вбранні, що вони знають про вишиванку та її історію, чи носять вишиті сорочки в інші дні - дивіться у відео.

Як відбувається День вишиванки в одній зі столичних гімназій: пряме включення "Сніданку з 1+1"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції