Перейти до змісту
Відома письменниця Ірена Карпа подискутує про силу слова

Відома письменниця Ірена Карпа подискутує про силу слова

Модератор дискусії — Дмитро Кулеба, постійний представник України при Раді Європи.

У рамках IX Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" у Києві 24 травня 2019 року відбудеться дискусія “Мода, книги і культурна дипломатія”. Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook Українського інституту книги. 

Світові експерти у сферах літератури й моди розкажуть, що таке культурна взаємодія і яку силу в ній має слово.

До дискусії запрошені: Олександра Шульман — колишня головна редакторка британського Vogue авторка книги “Всередині Vogue. Мій щоденник сотого року” (Велика Британія), Джекс Томас — директорка Лондонського книжкового ярмарку (Велика Британія) та Ірена Карпа — письменниця, перша секретарка з питань культури посольства України у Франції.

Крім того, о 20:00 відбудеться презентація нового роману Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського моря" видавництва #книголав. 

Нагадаємо, 25 травня 2019 року на "Книжковому Арсеналі" відбудеться презентація першої збірки оповідань Олега Сенцова українською мовою. 

Відео #книголав надрукує новий роман Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського Моря"

Скоро вийде новий роман української письменниці Ірени Карпи. "Добрі новини з Аральського Моря" - це  реальні історії чотирьох українок у Парижі. Всіх героїнь об'єднує українське походження і секрети минулого, однак всі вони хочуть почати нове життя. Книжкова новинка "Добрі новини з Аральського Моря" з`явиться на полицях крамниць вже за декілька місяців. А надрукує роман видавництво "Книголав".

#книголав надрукує новий роман Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського Моря"

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин