"Книжковий Арсенал" перенесено на 2021 рік

Дата публікації
Перегляди
373
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Книжковий Арсенал" перенесено на 2021 рік

Фото: artarsenal.in.ua

Фестиваль мав відбутись 20–24 травня 2020 року.

"Книжковий Арсенал" через коронавірус переносить дати проведення фестивалю на 2021 рік, повідомляє пресслужба фестивалю. 

"У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Європі та світі через поширення COVID-19, Мистецький арсенал не зможе провести Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" цього року й переносить його на 26-30 травня 2021", - йдеться у повідомленні.

"Ми відповідально ставимося до всіх своїх зобов’язань перед партнерами, учасниками, гостями та відвідувачами Книжкового Арсеналу. Наша команда вклала багато часу і зусиль в аналіз усіх ризиків найближчих місяців, і наразі чітко зрозуміло, що в умовах непевності, в яких опинився світ через пандемію, проведення масштабної міжнародної події цього року надто ризиковане. Тим більше, події, яка залучає десятки тисяч гостей, відвідувачів та передбачає активне спілкування. Тож  ми ухвалили вкрай непросте, але, на нашу думку, найбільш адекватне обставинам  рішення — перенести Х Книжковий Арсенал на наступний рік", — говорить директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Фестиваль мав відбутись 20–24 травня 2020 року, але пізніше було перенесено дати проведення фестивалю на серпень.

Цього року від 19 травня до 10 червня відбудеться дистанційна професійна програма "Книжкового Арсеналу", яка спрямована на посилення експортних можливостей українських видавців і залучення іноземних літературних агентів до перекладу українських книжок.

В онлайн-програмі "Література на експорт" передбачені зустрічі й воркшопи із закордонними експертами книжкової справи та українськими видавцями, серія лекцій англійською мовою про українську літературу, український книжковий ринок, грантові програми для перекладів іноземними мовами українських книжок, заплановано низку переговорів українських і закордонних видавців.

Детальна програма за посиланням.

Нагадаємо, у Нью-Йорку найбільша книжкова виставка BookExpo відбудеться онлайн

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
373
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація