У зв’язку з коронавірусом ювілейний "Книжковий Арсенал" змушений перенести дати фестивалю

Дата публікації
Перегляди
900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У зв’язку з коронавірусом ювілейний "Книжковий Арсенал" змушений перенести дати фестивалю

Фото: artarsenal.in.ua

Фестиваль мав відбутись 20–24 травня 2020 року.

"Книжковий Арсенал" змінює дати через коронавірус, повідомляє пресслужба фестивалю.

"У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в світі через поширення вірусу COVID-19, "Мистецький арсенал" змушений перенести Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" на пізніші дати наприкінці серпня 2020 року", - йдеться у повідомленні. 

Раніше "Арсенал" повідомляв про імовірні зміни, однак вірив, що вжиті державою заходи сприятимуть боротьбі з вірусом і уможливлять проведення культурних подій. Однак 25 березня уряд України продовжив карантин до 24 квітня.

Для команди фестивалю це є надзвичайно непростим рішенням, та безпека відвідувачів і учасників завжди на першому місці. Книжковий Арсенал є міжнародною подією, яка щороку збирає понад 100 іноземних гостей, більш як 200 видавців та культурних інститутуцій, понад 55 тисяч відвідувачів.

"Ми готові провести Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" цього року. Проте розуміємо, що він не зможе бути таким, яким ми його спланували. Та ми віримо, що він так само потрібний нашим учасникам і нашим відвідувачам. Потрібний не в онлайні, а в реальному житті, в унікальному просторі історичної будівлі Мистецького арсеналу, в його неповторній естетичній книжковій атмосфері. Тому команда Книжкового Арсеналу продовжує роботу над підготовкою фестивалю. Уточнені дати ми повідомимо додатково. Якщо ситуація знову зміниться, ми будемо змінюватись разом із нею", — зазначила координаторка фестивалю Юлія Козловець.

Цьогоріч фокусною темою фестивалю обрали "Оптимісти Скептики",  а куратором стане літературознавець, кандидат філологічних наук Ростислав Семків

Торік фестиваль визнано найкращим літературним фестивалем року та його відвідали близько 57 тисяч осіб. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський порадив українцям книжки для читання під час карантину. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація