Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олег Сенцов презентує автобіографічну збірку "Маркетер" у Києві

Модеруватиме презентацію письменниця, головна редакторка "Видавництва Старого Лева" Мар’яна Савка.

15 жовтня 2019 року о 19:00 в Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) Олег Сенцов презентує книжку "Маркетер". Про це йдеться на офіційній сторінці видавництва у Facebook. 

Нова збірка автобіографічної прози "Маркетер", яка вийшла друком у "Видавництві Старого Лева". 

Вхід вільний за умови онлайн-реєстрації за посиланням або запрошень, які можна буде взяти у книгарні-кав’ярні "Старого Лева" (вул. Прорізна, 10). 

"Маркетер" — друга збірка автобіографічних оповідань Олега Сенцова, яку він написав, перебуваючи в ув’язненні. У ній автор розповідає про свої студентські роки: складання іспитів, будні в гуртожитку і на квартирах, безгрошів’я — звичні складники життя молоді, яка здобуває знання. Початок дев’яностих, зміна цінностей, руйнування стереотипів, становлення, загартовування душі й характеру, любов, дружба, виживання і бізнес... Перша збірка оповідань Олега Сенцова називається "Жизня". Обидві книжки — двомовні: оригінальні тексти, написані автором, опубліковані поруч із перекладом українською у виконанні Сергія Осоки. Книжки вийшли у "Видавництві Старого Лева" спільними зусиллями з Українським ПЕН.

Олег Сенцов "Маркетер"
starylev.com.ua

"Я давно запланував книгу "Маркетер", вона довго визрівала, — розповідає Олег Сенцов. — Коли у працівників колонії був період "зимових канікул", я зрозумів, що час цієї книжки настав. І так співпало: 11 оповідань з’явилось за 11 вихідних днів. Ця книжка в деякій мірі є продовженням "Жизні", де йшлося про моє дитинство, – тут описані 90-ті, мої студентські роки".

Написаного від руки "Маркетера" Олег Сенцов передав через свого адвоката Анастасії Чорній, кастинг-директорці його фільмів, яка розшифрувала, набрала тексти і передала їх у видавництво. Роботу над книжкою "Маркетер" видавництво розпочало у червні, а друком вона вийшла у вересні.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист, письменник. Лауреат Премії імені Андрія Сахарова за свободу думки, Премії Американського ПЕН імені Барбари Ґолдсміт "Свобода писати", Національної премії України імені Т. Шевченка. Був незаконно ув’язнений Російською Федерацією з травня 2014 року і засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі. Після понад п'ять років ув’язнення – 7 вересня 2019 року – він був звільнений і повернувся в Україну.

Нагадаємо, під час презентації у Львові Олег Сенцов поділився своїми творчими планами на майбутнє. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції