Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У #книголав з’явилась книжка про наукові експерименти для дітей

У #книголав з’явилась книжка про наукові експерименти для дітей

Книжка вже з’явилась у продажу.

У видавництві #книголав вийшла книжка "Дивовижна наука", що зібрала 70 експериментів, які можна провести вдома. Видання покаже дитині, як зі звичайними предметами можна зробити фантастичні речі.

Самотужки викликати дощ, приготувати їжу в сонячній пічці, зробити морозиво за допомогою солі чи змайструвати водяне колесо – це лише маленька частина із 70 цікавих експериментів, які є у "Дивовижній науці". Книжка розкриє та покаже властивості таких речовин, як вода, повітря, сіль, цукор, а також десятків інших предметів, які легко знайти вдома.

книжка "Дивовижна наука" книголав

"Процес читання вже давно виходить за звичні рамки і переходить у форму гри та інтерактиву. "Дивовижна наука" пояснить дитині, що буде, якщо змішати, наприклад, оцет разом із содою, або у газований напій кинути м‘ятну цукерку. Що важливо, дитина особисто зможе переконатися у цих фактах і виконати ці експерименти разом зі своїми батьками", – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Завдяки великій кількості експериментів, дитина вивчатиме хімію, фізику, біологію та конструювання. До кожного досліду є коротке зрозуміле пояснення з точки зору науки та приклад із реального життя, тому дитина не лише розважиться, але й зрозуміє чому все так відбувається та чи можна це спостерігати в буденному житті.

Нагадаємо, видавництво #книголав здобуло першу нагороду Ukrainian Design: The Very Best Of 2019. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції