Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українською вийде бестселер "Розплата" Джона Грішема

Романи перекладено понад 40 мовами.

В українському перекладі у березні вийде роман "Розплата" Джона Грішема, повідомляє пресслужба видавництва "КМ-Букс".

За сюжетом Піт Беннінг був найлюбішим сином Клентона, що в штаті Міссісіпі: відзначений нагородами герой Другої світової, голова визначної родини, фермер батько, сусід і вірний парафіянин методистської церкви. Та одного прохолодного жовтневого ранку він поїхав до міста і вчинив нечуваний злочин. Шерифові, юристам, судді, присяжним і рідним Піт сказав про нього лиш одне: "Мені нема чого сказати". Він не боявся смерті і власні мотиви був готовий забрати з собою в могилу.

Це мандрівка з американського Півдня часів сегрегації до філіппінських джунглів під час Другої світової, зі сповненої таємниць божевільні до клентонської судової зали, в якій адвокат Піта відчайдушно намагається його врятувати. 

Джон Грішем — відомий американський письменник, автор . Девять романів автора було екранізовано за участі відомих голлівудських акторів.

Нагадаємо, у Мережі з'явився трейлер фільму "Грейхаунд" на основі роману Сесіла Форестера. 

Відео Найочікуваніші екранізації книжок 2020 року

А просто зараз ми розкажемо вам про те, як об'єднується мистецтво літератури і кінематографа. Звісно, книголюби по-різному ставляться до екранізацій улюблених творів, але все ж саме в такий спосіб вдається збільшувати продаж самих книг. Про найочікуваніші літературні кінопрем'єри – далі в сюжеті.  

Найочікуваніші екранізації книжок 2020 рокуЗалиште свій коментар

Вибір редакції