Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журі конкурсу відгуків на книжки "Читай-пиши" визначило переможців

Нагородження переможців та вручення призів (планшети та електронні книжки) відбудеться 25 травня в рамках дитячої програми "Книжкового Арсеналу".

Журі конкурсу "Читай-пиши" визначило переможців. Про це повідомляється на офіційній сторінці конкурсу на Facebook.

У віковій категорії 10–13 років переможницями стали:

1 місце - Тарасенко Валерія (с. Можняківка, Луганська обл.).

2 місце - Мормуль Дар’я (м. Старобільськ, Луганська обл.).

3 місце - Зайцева Мілєна (м.Костянтинівка, Донецька обл.).

Серед учасників 14–17 років перемогли:

1 місце - Вітченко Олеся (м. Старобільськ, Луганська обл.).

2 місце- Сухаревська Катерина (смт Станиця Луганська, Луганська обл.).

3 місце - Кобзар Єлизавета (м. Краматорськ, Донецька обл.).

Переможців конкурсу визначало професійне журі: Сергій Жадан, письменник, перекладач, громадський активіст; Тетяна Стус, письменниця, керівниця проекту підтримки дитячого читання "BaraBooka"; Ганна Улюра, літературознавиця, літературна критикиня; Ірина Славінська, журналістка, ведуча, літературознавиця; Андрій Курков, письменник, журналіст, президент Українського ПЕН; Анастасія Музиченко, провідна фахівчиня НЦ "МАНУ", літкритикиня; Євген Стасіневич, літературний критик, ведучий, літературознавець.

Усього на конкурс школярі Луганської та Донецької областей надіслали 273 роботи. Найчастіше траплялися рецензії на твори Сергія Гридіна, Андрія Бачинського, Зірки Мензатюк, Лесі Ворониної, Сергія Жадана, Ольги Купріян, Мар’яни і Тараса Прохаськів, Галини Малик, а також на твори класика укрдитліту Всеволода Нестайка.

Окрім того подарунки від видавництв "Ранок" і "Фабула" та дипломи НЦ "МАНУ" отримають 40 фіналістів, які пройшли відбірковий етап.

"Читай-пиши" – це конкурс відгуків школярів Луганської та Донецької області на книжки, що написані українською мовою. Заснували конкурс Благодійний фонд Сергія Жадана та проект підтримки дитячого читання "BaraBooka". Конкурс відбувається за фінансової підтримки БФ "Ukraine Charity".

Переможці відвідають міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" та візьмуть участь у фестивальних подіях. Нагородження переможців та вручення призів (планшети та електронні книжки) відбудеться 25 травня в рамках дитячої програми фестивалю. 

Нагадаємо, 22-26 травня 2019 року у Мистецькому арсеналі у Києві відбудеться — IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". 

ВідеоТелеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

Гарна новина для маленьких винахідників! Телеканал ПЛЮСПЛЮС спільно з видавництвом "Ранок" випустив серію унікальних книг-конструкторів "Моя творча енциклопедія". Вони розроблені на основі мультфільмів "Світ чекає на відкриття". Ми розігруємо один такий комплект. Заходьте на нашу сторінку у Facebook та дізнавайтесь умови розіграшу.  

Телеканал ПЛЮСПЛЮС та видавництво Ранок випустили серію унікальних книг-конструкторів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції