Журналіст натягав з цвинтаря 20 трупів дівчаток і зробив з них ляльок

Журналіст натягав з цвинтаря 20 трупів дівчаток і зробив з них ляльок

Мусульманський цвинтар. Ілюстрація / Фото: Архів

45-річний журналіст, який любив нишпорити по цвинтарам, збирав колекцю трупів юних дівчат, замуміфікував їх, а потім перетворив у ляльок.

У Нижньому Новгороді, що в Росії, за підозрою у вандалізмі на мусульманських кладовищах затримали відомого місцевого журналіста та краєзнавця.

Коли спеціалісти Центру по боротьбі з екстремізмом зайшли до квартири 45-річного краєзнавця Анатолія, - вони були шоковані.

У кімнаті відомого вченого, єдиного у Росії некрополіста, знайшли приблизно 20 замуміфікованих трупів молодих дівчат. За попередніми даними, дівчатам було від 12 до 30 років.

За неперевіреною поки що інформацією, Анатолій не просто складав мумії в своїй невеликій двокімнатній квартирі. Він переодягав висушені трупи дівчат в нову одежину, туфлі, тобто робив з мумій ляльок.

Як розповіла колега Анатолія, він співпрацював з місцевою газетою протягом декількох років - писав статті з краєзнавства, в тому числі у нього була серія нарисів про історію нижегородських цвинтарів.

За її словами він справляв враження дуже замкнутої, самотньої людини. Завжди був одягнений дуже погано, у потертому коричневому плащі.

"Чоловік невисокого зросту, щупленький. Коли приходив до редакції, майже ні з ким не вітався. Опустивши очі, йшов відразу до столу заступника редактора, спілкувався тільки з нею", - розповіла журналістка, пише "Комсомольская правда".

При цьому історії, які розповідав він, ставали легендами. Анатолій, наприклад, розповідав, як він обійшов 750 кладовищ. Що іноді, коли він затримувався до ночі і не встигав виїхати з населеного пункту, йому доводилося спати у виритих могилах чи в трунах.

Журналістка також розповіла, що Анатолій жив відлюдником, у старенькій п'ятиповерхівці разом з татом і мамою - дуже інтелігентними і гідними людьми.

Навколо особистого життя Анатолія також в редакції ходили легенди. Він сам розповідав, що дуже давно його дівчина пропала.

Поїхала автостопом в Санкт-Петербург і не повернулася. Але Анатолій дав слово чекати її і зберігав вірність їй протягом всіх цих десятиліть.

Ні з ким іншим він не зустрічався. Ходили навіть припущення, що і кладовища він став обходити в пошуках могили своєї першої і єдиної любові.

Всі офіційні коментарі стосовно того, що сталося, прокуратура області готова дати тільки в понеділок, 7 листопада.

Отримати пояснення від родичів наразі не вдалося: двері в його квартирі ніхто не відчиняв. Триває слідство

Читайте також:

Харків’янин забив хвору коханку милицею, а добити хотів з кулемета

Озвірілий донеччанин порізав подругу на шмаття, щоб не женитися

Розлючений молодик зарізав львів’янина після конфлікту у маршрутці

На Донеччині діти жорстоко побили 10-річну дівчинку, щоб не дружити з нею

Повʼязані теми:

Наступна публікація