Чемпіонат Європи з eFootball PES 2021 відбудеться в Кривому Розі

Чемпіонат Європи з eFootball PES 2021 відбудеться в Кривому Розі

Кіберфутбольний чемпіонат Європи відбудеться в місті Кривий Ріг від 20 до 25 серпня.

Федерація кіберспорту України (UESF) повідомила, що 20–25 серпня в місті Кривий Ріг відбудеться другий турнір у межах European Nations Cup. Щорічне змагання під егідою Європейської федерації кіберспорту (EEF) відбудеться з дисципліни eFootball PES 2021. У ньому візьмуть участь національні збірні від 12 країн Європи. Призовий фонд складе $5 тис.

Подію організовує EEF за підтримки Міжнародної кіберспортивної федерації (IESF), а локальними організаторами виступають UESF і Українська асоціація електронного футболу (УАЕФ). Чемпіонат відбудеться під патронатом Офісу Президента України та Української асоціації футболу (УАФ).

На турнірі виступлять кіберфутболісти, що пройшли відбір національних кіберспортивних федерацій своїх країн. Участь візьмуть збірні Азербайджану, Хорватії, Чехії, Угорщини, Македонії, Чорногорії, Португалії, Румунії, Сербії, Словаччини, Туреччини та України.

Очільник правління UESF Іван Данішевський зазначив:

"Ми впевнені, що Україна стане одним із провідних майданчиків Європи для проведення різних міжнародних змагань. У нас є сучасна інфраструктура, кваліфіковані кадри і довга кіберспортивна історія".

Наступна публікація