3-річна Настя сподівається на допомогу

Дитину чекають на лікування за кордоном

Анастасія Кобзєва бореться з діагнозом: ДЦП, подвійна геміплегія (V рівень за GMFCS), конгнітивні розлади, недорозвинення мовлення 1 рівня, симптоматична епілепсія: складні парціальні припадки та з вторинною генералізацією.

"Вона народилася з 4-кратним обвиттям пуповиною навколо шиї. Наслідок - асфіксія і гіпоксія важкого ступеня. На цей світ їй допомогли з'явитися лікарі-реаніматологи, які повернули її з того світу. Наперекір всім прогнозам, вона зуміла вижити і викарабкатись із цієї ситуації. Але як виявилось все тільки починалося. Кисневе голодування і важкі пологи не пройшли безслідно. У дитини почалися судоми", - розповідає мама дівчинки.

Батьки робили все можливе, щоб дати дитині потрібне лікування, але результати реабілітацій зводять нанівець епілептичні напади.

"У свої 3 роки Настуня самостійно не сидить, не опирається на ноги, не говорить. ДЦП прогресує з кожним днем, а протидіяти заважає епілепсія. Надію побороти ці судоми дає німецька клініка, яка погодилась нас прийняти. Рахунок на лікування 71939.00 євро. Самостійно оплатити цю суму ми не в змозі. Всі кошти йдуть на ліки і курси реабілітацій. Я благаю Вас прийняти посильну участь в лікуванні моєї Настуні", - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 1261 0472

КОБЗЄВА РУСЛАНА МИКОЛАЇВНА

https://www.facebook.com/groups/1845099859042214/?fref=ts

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: