Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
5-річна Вікторія потребує допомоги небайдужих

5-річна Вікторія потребує допомоги небайдужих

Дитині потрібна тривала реабілітація

Маленькій Кавун Вікторії незабаром після народження встановили діагноз: гідроцефалія, ВПР мозку. У 2,5 місяці у дитини почалися судоми, тож до діагнозу додалися симптоматична епілепсія і спастичний тетрапарез

"З 3 місяців життя дитина перебуває на постійному прийомі протиепілептичних препаратів. В 7 місяців вона перенесла хірургічну операцію на голові – шунтування", - розповідає мама дівчинки.

Лікарі забороняли реабілітаційні заняття дитині, щоб не провокувати нові напади, але, коли дитині виповнилось 2,5 року, батьки вирішили ризикнути, щоб дати можливість Вікторії розвиватись.

"Результат не змусив себе чекати. Після 2-х тижневого курсу мала почала самостійно тримати голову. Через півроку курс повторили там же в клініці, і був ще один маленький (але величезний для нас) результат. Крім поїздок в оздоровницю, ми постійно займаємося вдома - ЛФК, басейн, масаж і походи до фахівців", - розповідає мама дитини.

Наразі сім'ї дуже важко впоратися самостійно з фінансовим питанням лікування Вікторії.

"Нам потрібні чарівники, яким не байдужа доля нашої Вікулі! Благаю, допоможіть моїй дівчинці знайти щасливе і безхмарне дитинство! Вікторія в свої 5 рочки не вміє ходити, самостійно сідати, розмовляти і навіть повертатися... Але якщо не припиняти реабілітації та поїздки, то результати будуть! Допоможіть пройти цю дорогу до щасливого дитинства", - просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ 4149497864799285

одержувач мама: Єріна-Кавун Олена Ігорівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції