7-річна Ганна потребує негайної допомоги

Родині не вистачає коштів, щоб остаточно перемогти недугу.

Шульга Ганна захворіла на початку березня 2015 року, як здавалося на звичайну застуду. Проте лікування не дало результатів і затяглося на два місяці.

"Дитині тільки ставало гірше, носове дихання повністю було відсутнє. Ми були стурбовані, що нічого не допомагає, але лікарі стверджували, що так і повинно бути. Зрештою ми почули страшний діагноз: ембріональна рабдоміосаркома носоглотки з інтракраніальним розповсюдженням 2 стадії", - розповідає мама дитини.

До цього часу через великі розміри пухлини дитина втратила повністю зір. До того ж, вона почала тиснути на очі.

"Лікарі вже не давали жодних шансів на порятунок очка. Всі зусилля були спрямовані на те, щоб зупинити ріст пухлини. Дитина була в тяжкому стані 2 місяці, але після другої хімії сталося справжнє диво, око стало на місце і повернувся зір, правда дуже низький відсоток, але ми дуже раді і цим досягненням", - розповідає мама дитини.

Наразі Ганна пройшла кілька блоків хіміотерапії, променеву терапію і в березні цього року була зроблена операція (риноскопія).

"Зараз нам призначили підтримуючу хімію на 6 місяців. Раз в тиждень ми їздимо в лікарню і вдома приймаємо суху хімію. Ще дуже терміново потрібне лікування оченят, але все поки впирається в фінанси, так як за період лікування було витрачено 400тис.грн. Ми дуже сподіваємося на Вашу допомогу і допомогу небайдужих людей, які допоможуть нам закінчити лікування і Анютка повернеться до повноцінного здорового життя. Ми дуже вдячні всім", - каже жінка.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку 4149 4991 0649 6175

Номер картки Ощадбанк 5167 4900 9283 2972

Шульга Світлана Іванівна

https://vk.com/club111279306

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: